Львів`янка стала чемпіонкою світу з пара-карате

Яша Томський  |  Понеділок, 31 жовтня 2016, 14:32
В Австрії завершились змагання за титул чемпіона світу з пара-карате. Перемогу здобула львів’янка Каріна Айрапетян.
Львів`янка стала чемпіонкою світу з пара-карате

В австрійському Лінці пройшов Чемпіонат світу з карате в категорії Ката серед жінок, які користуються інвалідними візками. За чемпіонство боролися між собою дві спортсменки з України – Каріна Айрапетян зі Львова і Уляна Пчолкіна з Київської області. З різницею в півбала перемогу здобула Каріна і, відповідно, золоту медаль, яка вдруге поспіль прямує в Україну.

За 9 місяців тренувань Каріна Айрапетян стала членом Збірної України з пара-карате і цього року представляла Україну на чемпіонаті світу. Каріна фактично встановила рекорд, оскільки за такий малий період часу втілила свою мрію в життя – стала Чемпіоном світу з паракарате, перед тим ставши членом Збірної України з паракарате. Адже до цього часу дівчина взагалі не займалась спортом та не брала участь у змаганнях, лише демонструвала свої вміння на показових виступах під час заходів.

Друге місце на чемпіонаті – за Уляною Пчолкіною, яка незважаючи на складну підготовку, показала себе вельми пристойно.

Нагадаємо, на початку жовтня у «Львівській копальні кави» пройшла зустріч з українськими паралімпійцями – учасниками Паралімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Женейро. Усі охочі мали змогу поспілкуватись не лише із медалістами, але й учасниками олімпіади, яким до п`єдесталу не вистачило зовсім трохи.

comments powered by HyperComments