У Львові п`яний пасажир побив водія
Юлія Субота | Середа, 12 жовтня 2016, 12:05
Через довгий простій на зупинці пасажир побив водія.
Вчора ввечері у Львові пасажир маршрутки побив водія через те, що він стояв на зупинці 10 хвилин.
Про це інформує Патрульна поліція Львова.
Як зазначається, у маршрутному таксі номер 49, один із пасажирів звернув увагу водію маршрутки на те, що він стояв на зупинці 10хв. Водій маршрутки нічого не відповів. Після чого громадянин почав бити водія, нецензурно висловлюватись, погрожуючи йому. В той час в маршрутці перебували інші пасажири.
У поліції повідомили, що водія госпіталізували.
Громадянин, який наніс тілесні ушкодження, перебував у нетверезому стані, його доставили до Шевченківського відділу поліції.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments