У Львові відбувся творчий дебют Наталії Гайди (ФОТО)
Юлія Субота | Середа, 27 січня 2016, 21:24
У львівській мистецькій галереї Гері Боумена представлено виставку "unSERIOUS. Книжкова ілюстрація, скетчі і ВСЯКЕ".
![У Львові відбувся творчий дебют Наталії Гайди (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/11228/1122779/thumb-item-523x340-3d28.jpg)
У львівській мистецькій галереї Гері Боумена триває перша дебютна виставка молодої авторки Наталії Гайди, де представлено графіку, ілюстрацію та вебкомікси.
"unSERIOUS. Книжкова ілюстрація, скетчі і ВСЯКЕ" - це й справді роботи талановитої мисткині, яка поки не обмежує себе якимось певним стилем й працює у різних, навіть протилежних жанрах.
Попри те, що у сфері малювання Наталя зовсім не новачок, це вперше її роботи зібрані разом у персональну виставку. Неординарність та безпосередність авторки, які чітко прослідковується через її доробки, будуть близькими не лише дорослим, а й дітям.
Прийти та на особисто переглянути виставку Наталії Гайди "unSERIOUS. Книжкова ілюстрація, скетчі і ВСЯКЕ" можна до 11 лютого у галереї Гері Боумена, що на вул. Наливайка, 18.
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments