У львівському парку Франка пройшов благодійний проект "Шафа" (ФОТО)

Юлія Субота  |  Субота, 27 червня 2015, 19:06
У суботу благодійники збирали одяг для потребуючих.
У львівському парку Франка пройшов благодійний проект "Шафа" (ФОТО)

Сьогодні, 27 червня, у парку імені Івана Франка, а саме біля ротонди, де що вихідних тепер проходить "Сніданковий ярмарок", пройшла благодійна акція "Шафа".

Мета акції проста: зібрати якомога більше одягу та взуття у хорошу стані та передати їх до "Емаус-Оселі", яка займається збором та розприділенням необхідних речей для малозабезпечених людей, сиріт, безхатьків. 

Організувати "Шафу" під час "Сніданкового ярмарку" вирішили не випадково, адже тут є можливість не лише допомогти потребуючим, поділившись своїми речима, але й гарно провести час.

Попри те, що акція є одноденною, контейнери  для збору речей встановлено пр всьому місту, а саме:  вул. Валова, 18а (біля входу у Музей ідей); пл. св. Юра, 5 (біля входу в Собор Святого Юра); пр. Червоної Калини, 70 (біля входу у Церкву Різдва Пресвятої Богородиці); вул. Широка, 81а (біля входу у Церкву Вознесіння); вул. Симоненка, 5, (біля входу у Церкву Святих Володимира і Ольги); вул. Джорджа Вашингтона, 12 – на розі з вул. Пасічна (Заправка “ОККО”); вул. Ю. Липи, 12 (Заправка “ОККО”); вул. Новознесенська, 34 (біля входу в Храм Пресвятої Богородиці – Володарки України); вул. Городоцька, 319а (біля входу в Церкву Христового Воскресіння).

Тож якщо у вас є бажання зробити добру справу, то не викидайте у сміття речі, які ще придатні до вжитку, а дайте шанс зробити когось щасливішим. 

Як розповіли Справжній Варті волонтери проекту "Шафа" , лише протягом сьогоднішнього дня їм вдалось зібрати понад 300 кг речей, здебільшого одягу. 

 

 

 

comments powered by HyperComments