У Львові поети та письменники висадили дерева
Юлія Субота | Неділя, 19 квітня 2015, 15:40
Цими вихідними Львів став зеленішим.
Цими вихідними у Львові стало зеленіше: активісти міської екологічної ініціативи "Еко Zахист" та ініціативи "Культурне місто" висадили одразу 25 молодих кленів на вулиці Кульпарківській.
Ініціатормами озеленення міста стали молоді письменники та поети Львова.
Після того, як всі клени були висаджені, присутні провели імпровізований літературник, де кожен митець зачитав свої твори колегам та присутній публіці.
На тому місці, де проводився літературник і довкола якого тепер ростимуть клени, було встановлено пам`ятну табличку, на якій зазначено, що дерева висаджені молодими письменниками та поетами.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments