Лялькова феєрія у Львові (ФОТО)
Юлія Субота  |  Неділя, 22 червня 2014, 11:41
        Днями у  Львові стартував міжнародний фестиваль авторської ляльки із символічною назвою "Лялькаr`t", який буде тривати включно до 30 червня.
         
            Дійство організоване на базі "Школи мистецтв Оксани Бондарук" й проводиться вперше. Експозиція під назвою "Сонце, Море, Любов..." об`єднала роботи більше двадцяти майстрів з різних регіонів України, а також із сусідніх країн Польщі, Росії та Білорусі.
Майстри представили на фестивалі більше сотні унікальних авторських робіт, кожна із яких має свою історію та особливий неповторний стиль виконання, який неможливо із чимось сплутати.
Також у рамках фестивалю авторської ляльки відбудеться більше 20 майстер-класів та відеолекцій, де кожен охочий зможе відкрити для себе таємниці виготовлення ляльок та при бажанні навіть спробувати створити своє лялькове диво.
	
	
Матеріали за темою:
            
        28 жовтня 2025
            
        28 жовтня 2025
            
        20 жовтня 2025
            
        20 жовтня 2025
            
        20 жовтня 2025
            
        20 жовтня 2025
        
            
            
            comments powered by HyperComments
        
     
             
                         
                         
                         
                         
                         
                        