Немає легітимної влади – немає податків! - оголосили підприємці Львівщини

Борис Недільний  |  Понеділок, 3 лютого 2014, 20:01
Під таким гаслом відбулося сьогоднішнє пікетування Комітетом підприємців Львівщини обласного управління Міністерства доходів. Активісти закликали ігнорувати сплату певних податків та оголосили економічний бойкот владному режиму доки не буде сформований «Уряд національної довіри».
Немає легітимної влади – немає податків! - оголосили підприємці Львівщини

«Ми не відмовляємося платити Єдиний соціальний внесок у Пенсійний Фонд, з якого нараховують соціальні виплати. Також ми будемо платити усі податки у місцевий бюджет. Але призупиняємо сплату податку на додану вартість та податку на прибуток. Саме з цих грошей утримують «Беркут» та Адміністрацію Президента» - пояснив позицію активістів член Комітету підприємців Львівщини (КПЛ)  Роман Зафійовський. Активіст також наголосив -  40% держбюджету формується власне з податків на прибуток та на додану вартість. Їх несплата загрожує підприємцям штрафами, однак це не їх не зупиняє. Більше того, місцеві бізнесмени сподіваються, що їх ініціативу підтримають інші.

З відповідною заявою КПЛ звернувся до людей:

«Шановні бізнесмени, підприємці, громадяни – всі платники податків! Оголошуємо економічний бойкот владному режиму! Це з наших з вами кишень фінансуються діяльність спецпідрозділів, купується спецзасоби та зброя для розгонів та розстрілів мирних мітингів та демонстрацій по всій Україні! Досить годувати зграю казнокрадів та злочинців, що дорвалася до влади, довела економіку країни до руїни, продовжує безсовісно грабувати весь український народ та заганяє у боргове ярмо наших дітей!
Закликаємо призупинити сплату податків до державного бюджету до моменту формування «Уряду національної довіри», який витрачатиме сплачені нами податки на фінансування охорони здоров'я, освіти, науки, на будівництво доріг та інші потреби народу! Закликаємо всіх підприємців України підтримати нашу ініціативу та відтермінування сплати податків! Немає легітимної влади – немає податків!
Комітет підприємців Львівщини»

Акцію  КПЛ  підтримали «Зарваницька ініціатива» та Організація стоматологів Львова.

comments powered by HyperComments