Підприємці Львівщини готові взяти місцевих екс-беркутівців на роботу

Катерина Поліщук  |  Четвер, 30 січня 2014, 11:53
Львівські підприємці вирішили підтримати колишнього "беркутівця", який публічно заявив про свою відставку. При цьому місцеві бізнесмени заявили - на сприяння у працевлаштуванні можуть розраховувати й інші правоохоронці.
Підприємці Львівщини готові взяти місцевих екс-беркутівців на роботу

Активісти Львівського Євромайдану звернулися до бізнесменів області з закликом сприяти працевлаштуванню службовців, які написали заяви на звільнення з лав МВС або планують це зробити.

"Наше завдання допомогти їм. Влада опирається на силовиків, а ми маємо позбавити її цього козиря. Звільнення і публічні заяви екс-беркутівців підривають цей режим. Охочих звільнитися багато, але перспектива безробіття стримує їх", - заявив депутата Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

 45-річного екс-беркутівця Ярослава, який 24 січня подав рапорт на звільнення з органів МВС, підприємці Львівщини утримуватимуть впродовж півроку. Чоловік публічно зізнався, що прослужив у спецпідрозділі 24 роки, але тепер не може без сорому дивитися в очі хлопцям, які роблять такі безчинства, і не може бути на службі у держави, якою керують люди з судимістю.

"Людей уже не вернеш, але я хочу вибачитися за тих хлопців, за героїв, за вірменина", - заявив відставний беркутівець. Разом з ним рапорти на звільнення подали четверо працівників спецпідрозділу "Беркут", один з них - перебуваючи у Києві. Всі рапорти задоволено, повідомив головний міліціонер області Олександр Рудяк.

 «Ті, хто вже написали заяви, проявивши своє сумління, а також сім'ї загиблих на Майдані отримають допомогу і однозначно будуть забезпечені роботою" - про це в інтерв’ю DW заявив член Комітету підприємців Львівщини Ярослав Рущишин.

Зараз члени Комітету підприємців Львівщини обговорюють можливість працевлаштування тих, хто ще сумнівається, але теж думає про відставку. "Одна справа, коли люди однозначно роблять свій вибір і йдуть, інша справа, коли міліціянти чекають розв’язки протистояння, а вже потім "перебігають", - пояснює Яросалав Рущишин.

Комітету планує скласти перелік компаній, які готові будуть взяти до себе відставних службовців, враховуючи специфіку їх діяльності і чималу зарплату у 4-5 тисяч гривень.

Про готовність фінансово підтримати екс-беркутівців також днями заявили і чернівецькі банкіри. 

Фото: ТСН

comments powered by HyperComments