Нечисте прибирання. Прокуратура шукає кошти, виділені на догляд за чистотою на вулицях
Попереднього разу двірники пікетували львівську мерію 27 червня, однак з того часу – кажуть вони - нічого не змінилося. Люди і далі отримують в середньому тисячу гривень на місяць.
«То не є життя! Я роблю від 6 до 4 години, на пивши, не ївши, ані окурка на моїй території - все чисто як в церкві! Так не можна! Якщо хтось робить на совість, дайте якусь премію», - озвучила журналістам свої претензії двірник пані Софія.
Натомість чиновники зі своєї дзвіниці розводять руками, мовляв, немає грошей і причина у тому, що коштів у бюджеті виділили занадто мало і до кінця року їх не вистачить
Депутати ж, навпаки, з документами в руках доводять - грошей виділили достатньо. І не їхня вина у тому, що районні адміністрації використали кошти наперед на «не зовсім зрозумілі роботи». Так, на грудень цього року, коли починаються інтенсивні снігопади, коштів на прибирання залишиться лише 600 тисяч гривень – це при потребі у понад 3 мільйони.
Куди поділись гроші, виділені на прибирання, має з’ясувати прокуратура Львова - депутати ще в кінці червня звернулися з проханням провести розслідування щодо нецільового використання бюджетних коштів. Відповіді від правоохоронців наразі немає.