Людьми «покинуті життя». Кожен чотирилапий має шанс на гідне існування!

Орися Хом’як  |  Субота, 29 червня 2013, 15:29
Сьогодні у місті Лева відкрилась благодійна вулична фотовиставка «Покинуті життя». На цьому заході представлені фото безпритульних чотирипалих, які перебувають під опікою волонтерів та у притулках. Під час виставки кожен охочий зможе придбати фото "Бровка" чи "Мурчика". Усі, хто зроблять благодійний внесок, долучаться до збору коштів, які будуть витрачені на стерилізацію котів та собак у Львові.

За словами Юти, уже зібрано 136 світлин хвостатих. Серед авторів благодійних фотознімків є: Анна Шабаковська, Неля Марчук, Маріанна Лович, Ніна Болтова, Дарина Пазенко, Леся Віхоть.

Як розповіла дівчина, гроші, обміняні на фотографії, є благодійними, однак ціна за одну світлину повинна бути не меншою від 10 гривень, адже багато фотографій зроблено професіоналами, до того ж серед фото зустрічаються справжні гіганти розміром А3, а то й більше.

 

«Усі зібрані кошти будуть витрачені на стерилізацію тварин із притулків, та тих, що проживають у домівках волонтерів, -- продовжує розмову Юта  Занько. -- Окрім того, за частину грошей буде придбано господарський інвентар для притулку «Милосердя».

Акція має як благодійну мету, так й інформаційну, адже, як стверджують організатори, стерилізація – це єдиний гуманний метод зменшення популяції бездомних «Бровків» та «Мурчиків». На жаль, офіційної статистики кількості тварин-безхатченків ніхто не веде. За приблизними підрахунками волонтерів, лише позбавлених домівки собак є близько двох тисяч, порахувати ж «самостійних» котів і того складніше.

Про стерилізацію варто задуматись і господарям тим хатніх улюбленців, які без нагляду хазяїнів самостійно спацерують вулицями.

Організатори благодійної фотовиставки «Покинуті життя» заздалегідь не збираються підраховувати можливу суму виручених коштів, зізнаються, подібну виставку у Львові проводять вперше.

 

comments powered by HyperComments