15 квітня 2020

15:18
Отримано докази контактів керманичів Червленої Русі з хрестоносцями, зокрема з Орденом святого Іоана Хрестителя.
15:35
У період карантину Львівська національна філармонія на своєму офіційному сайті та сторінках у Facebook, Instagram та YouTube пропонує глядачам і слухачам чимало онлайн-подій та різноманітних активностей.
15:59
Львівський ІТ-Кластер та Корпорація нерухомості РІЕЛ хоче надати можливість журналістам, які працюють у полях пройти тести на COVID-19.
15:32
На Львівщині помер шостий пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію.
15:29
Від початку впровадження на території країни карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19, з метою недопущення в області підняття цін, голова Львівської ОДА Максим Козицький спільно із територіальним відділенням Антимонопольного комітету та Головним управлінням статистики у Львівській області здійснювали щоденний моніторинг цін на продовольчі товари.
10:23
У період з 16:30 по 22:00 годину, в Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 60 осіб. Пацієнти з міста Львів, Яворівського, Городоцького, Миколаївського, Старосамбірського, Сокальського, Пустомитівського районів.
10:21
В області мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.