3031 день тому
1331
3032 днi тому
1560
3032 днi тому
1251
3032 днi тому
1063
3032 днi тому
1472
Усі новини
19:28
Зловмисники нелегально вивезли за кордон понад 700 кубометрів деревини дуба.
22:21
Відсутність представників громадськості в складі робочої групи для комплексного опрацювання питань із реалізації першочергових заходів стабілізації та рекультивації Львівського полігону ТПВ та закриті засідання даної робочої групи свідчать про ігнорування ЛМР міжнародних засад відкритості та участі громадськості в діяльності органів влади
19:07
“Зелений район” у Львові починатиметься на одній з вулиць Рясного.
18:44
Жіноча частина депутатського складу ЛМР звернулась до громади міста й поліції, щоб припинити загрозу фізичного насильства в установі.
14:09
У статті розглянуто барокові епітафії XVII–XVIII ст. німецької аристократії Переднього Помор’я (Померанії), зокрема, з церкви Святого Юра у Віку на острові Рюген (Wiek auf Rügen).
13:21
Шалена увага до конклаву і виборів нового 267-го Папи Римського відкрили для багатьох (у тому числі, не дуже обізнаних на Святому Писанні) цікавий факт: наймолодший римо-католицький кардинал з Австралії є українцем. А разом з тим дали нам привід навести фокус на його інсігнії та знайти там дещо цікаве.
14:58
Йдеться звісно ж, не про геральдичних тварин, хоча в гербі принаймні одного з правителів Саксонського герцогства вони і присутні. Останнє повстало у 12 столітті на щаблях протистояння саме Альбрехтра Ведмедя (ліворуч) з Генрихом Левом (праворуч).
18:20
Роздвоєний хрест із завитими кінцями, що ми його бачимо на гербах господарів ангальтського Балленштедта (у т.ч. найбільш знаного — Альбрехта Ведмідя), насправді уособлював попарно з'єднаних вісім гадів, голови яких дивляться одна на одну.
11:55
12 травня міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі приймає європейських колег, щоб обговорити підтримку України та посилення оборонної співпраці. Нагадаємо, як три місяці тому його цитата щодо історії співпраці Лондону з Києвом підняла у Кремлі справжнє інформаційне цунамі.
15:30
Завданням цієї статті було знайти певні закономірності сучасної символіки колишніх Імераторських університетів російської імперії через призму тяглості як радянського минулого, так і певних геральдичних традицій, а також сучасного погляду на дизайн вищих (не в останню чергу — українських) навчальних закладів.