Дві авіабомби воєнного періоду знайшли у Брюховичах

Вівторок, 8 серпня 2017, 11:26
7 серпня близько полудня у смт. Брюховичі під час проведення земляних робіт знайшли дві авіабомби часів Другої світової війни.
Дві авіабомби воєнного періоду знайшли у Брюховичах

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради повідомило про небезпечну знахідку на вул Невеличука у Брюховичах. Місце, де виявили бомби, одразу обгородили та виставили охорону. Заявку на знешкодження вибухівки вже подали до центру швидкого реагування ДСНС України.

Надзвичайники нагадують правила техніки безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Так, якщо ви виявили боєприпас або предмет, за зовнішніми ознаками схожий на боєприпаси, необхідно:

- негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП);

- за можливістю, попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч;

- позначити місце перебування предмета, а при можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо);

- негайно повідомити про знахідку чергові служби МНС та МВС за номерами 101,102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження ВНП);

- не палити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати;

- не торкатись підозрілого предмету;

- у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення;

- очікувати на безпечній відстані від місця знаходження ВНП або предмета, схожого на нього, представників органів місцевої влади, МНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.

Для уникнення нещасних випадків, необхідно пам’ятати, що внаслідок тривалого перебування в ґрунті або у воді зовнішній вигляд боєприпасів сильно змінюється. Під впливом вологи вони часто деформуються, іржавіють, і від найменшого дотику вибухають, тому категорично забороняється розбирати боєприпаси, кидати їх у вогонь або самостійно переносити їх чи транспортувати!

Більше новин про Західну Україну читайте на "Справжня Варта".

comments powered by HyperComments