У Львові має з`явитися департамент будівельної поліції

П'ятниця, 26 січня 2018, 16:08
Слід створити департамент будівельної поліції при міській раді.
У Львові має з`явитися департамент будівельної поліції

Така петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

"Існуючі підрозділи інспекції архітектурно-будівельного контролю, управління архітектури, охорони історичного середовища та департамент містобудування станом на сьогодні не справляються із наявними обов'язками у повному обсязі, а саме - контроль із самовільним будівництвом, виявлення паспортизації пам'яток архітектури та історії, виявлення нових пам'яток, запобігання (попередження самовільних робіт на пам'ятках архітектури). Все це відбувається через недосконале наше законодавство, та брак кадрів різних фахів у вказаних підрозділах. Тому гарною ідеєю є те, щоб створити новий департамент, прийняти для нього максимально вигідні законодавчі акти на рівні місцевого самоврядування (ухвали, рішення), та добрати необхідних працівників", - вважає автор петиції Назар Лебяк.

На його думку, цей новий департамент матиме обов'язок співпрацювати з підрозділами Львівської міської ради, тим самим мають зникнути пробіли у роботі теперішніх підрозділів.

Раніше ми повідомляли, що Європейський інвестиційний банк погодився виділити кошти на масштабні проекти з реконструкції трьох львівських вулиць.

comments powered by HyperComments