Дорожні роботи у Львові проводяться неефективно, працюють фірми-одноденки – депутат

Четвер, 14 вересня 2017, 11:56
Фірми, що займаються у Львові ремонтом доріг, не дотримуються технологій і не мають досвіда.
Дорожні роботи у Львові проводяться неефективно, працюють фірми-одноденки – депутат

Про це депутат фракції «УКРОП» Ігор Телішевський заявив на сесії міської ради у зверненні до голови ЛМР А. Садового та обласної прокуратури.

«Яким чином у нас проводяться роботи? Вони проводяться неефективно. Коли у нас після перших дощів тротуари  пливуть. Коли ми бачимо: бруківка відразу розпадається на проспекті Свободи», - сказав він.

Депутат продемонстрував фотографії свіжого ремонту трамвайної колії на вулиці Франка.

«Цими вихідними була перекрита вулиця Франка, і ми бачимо, якими методами кладуть колію. Тепер я розумію, чому у нас у 35 градусів рейки починають викручуватися. Коли в нас ці аномалії, коли в нас рейки кладуть не на бетонну подушку, а просто на дерев`яні бруски. Я просто не бачив такого ще у своєму житті», - заявив Ігор Телішевський.

На його думку, заступники міського голови, як і він сам, не контролюють роботи належним чином.

«Ті фірми, які ведуть роботи, я впевнений, не мають відповідного досвіду: це одноденки, які створюються перед тим, як писати договори. Це не тільки про ці роботи: наступними вихідними продовжать класти колії. Але подивіться: бруски засипаються песочно-цементною сумішшю, і зверху кладеться бруківка. Оцими коліями будуть ходить трамваї. Скільки вони будуть їздити? Тиждень? Два?», - підкреслив депутат.

comments powered by HyperComments