Львів’янка виборола два “золота” на чемпіонаті Європи з карате

Понеділок, 8 травня 2017, 10:33
Українська збірна посіла третє місце у командному заліку.

Нещодавно у турецькому місті Коцаелі підійшов до логічного завершення 52-й чемпіонат Європи з карате.

Позмагатися у Туреччину прибуло 1147 спортсменів із 50 країн.

У медальному командному заліку національна збірна команда України посіла 3 місце турнірної таблиці, поступившись лише Туреччині та Італії (перше і друге місця, відповідно).

Загалом українським каратистам вдалось вибороти п’ять медалей: дві золоті, срібну та дві бронзові.

Львів’янка Катерина Крива (в.к. до 50 кг) здобула “золото” європейської першості у куміте та командному куміте.

Окрім цього,  Станіслав Горуна став віце-чемпіоном у куміте.

Слід зазначити, що цей чемпіонат став першим чемпіонатом континенту в олімпійському статусі карате. Тож учасники змагалися не лише за нагороди, але й рейтингові очки, необхідні для потрапляння на олімпійський турнір в Токіо 2020 року.

Більше новин із життя Львівщини читайте на "Справжній Варті".