Синютка висловив обурення через поновлення на роботі Садового

Олег Довганик  |  Понеділок, 10 квітня 2017, 12:30
Володимир Садовий, якого затримали на хабарі, продовжує працювати в. о. начальника Львівського обласного управління водних ресурсів
Синютка висловив обурення через поновлення на роботі Садового

Голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив глибоке обурення фактом того, що заступник начальника обласного управління водних ресурсів поновився на роботу після того, як був затриманий на хабарі «на гарячому».

Про це Синютка наголосив під час апаратної наради у Львівській ОДА.

«Я із преси дізнався про те, що начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий, якого у вересні 2015 року затримали під час отримання хабара 25 тис. грн, у цей час працює заступником в.о. начальника цього управління», - сказав Олег Синютка.

Він висловив глибоке обурення таким фактом.

«Це насмішка над нами усіма. Як може бути так, що людина, яку реально затримали на хабарі на гарячому продовжує працювати у статусі заступника обласного управління? Такі речі є неприпустими і може комусь потрібно уже схаменутись, адже суспільний резонанс через цю подію є дуже негативним. Люди і так думають, що боротьба із корупцією – це «фількіна грамота», а тут маємо такий кричущий факт», - голова Львівської ОДА.

Під час апаратної наради також зазначалось, що Володимира Садового орієнтовно півроку тому призначено у Києві на посаду в. о. начальника управління. Також зазначилось, що судове засідання у цій справі ще триває.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий, якого у вересні 2015 року затримали під час отримання хабара 25 тис. грн, у цей час працює заступником в.о. начальника цього управління.

Зокрема з’ясовано, що посаду заступника начальника Львівського обласного управління водних ресурсів  Володимир Садовий обійняв в серпні 2016 року. У цей час  на розгляді в Личаківському районному суді м. Львова перебуває обвинувальний акт щодо нього (у кримінальному провадженні за ст. 3 ст. 368 КК України – одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).  При цьому напередодні -  10 червня 2016 року -  Личаківським райсудом (головуючим суддею  Жанною Лакомською) було винесено ухвалу, якою  Володимира Садового було відсторонено від посади начальника  Львівського обласного управління водних ресурсів строком на два місяці з 10 червня 2016 року включно (це рішення було прийнято за клопотанням прокурора Буфана Н.М.).

Те, що відбулося далі, схоже на комбінацію, аби залишити на керівній посаді чиновника, спійманого на хабарі. 11.08.2016 року Володимир Садовий  був звільнений з посади начальника управління  за власним бажанням «у зв’язку із переведенням на посаду заступника  начальника цього ж управління тимчасово на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  заступника начальника цього ж управління Н.Крутої» (цитуємо наказ про переведення Володимира Садового на посаду заступника управління, що  був підписаний в.о. голови Державного агентства водних ресурсів України Іриною Овчаренко).

Однак найбільш дивним виглядає навіть не це. Доки Володимир Садовий обіймає посаду заступника   начальника Львівського обласного управління водних ресурсів, Личаківський райсуд продовжує  розглядати обвинувальний  акт щодо нього (що може свідчити про умисне затягування судового розгляду, враховуючи, зокрема, те, що справа з одним епізодом хабарництва судом  розглядається вже більше як рік). 

Дивним виглядає й інше. Представники прокуратури весь цей час «забувають» внести у ході судових засідань клопотання про відсторонення Володимира Садового від посади вже заступника управління, хоча і на  цій посаді  обвинувачений  має можливість впливати на свідків, які є його підлеглими.

Найближче судове засідання у справі Володимира Садового в Личаківському райсуді Львова призначено на 26 квітня.

 

comments powered by HyperComments