Оксана Марченко презентувала свій новий проект «Паломниця» і відповіла на запитання журналістів про свій похід у політику

Понеділок, 1 березня 2021, 22:53
1 березня в прямому ефірі відбулася прес-конференція Оксани Марченко для українських ЗМІ перед прем'єрою нового проекту.
Оксана Марченко презентувала свій новий проект «Паломниця» і відповіла на запитання журналістів про свій похід у політику

Велика прес-конференція Оксани Марченко для українських ЗМІ
Фото: 112 Україна

Телеведуча презентувала «Паломницю», розповіла про свої політичні амбіції і відповіла на інші запитання журналістів і гостей: Анни Герман, Володимира Кацмана, Ростислава Сухачова і багатьох інших. Модератори прес-конференції - телеведучі В'ячеслав Піховшек, Діана Панченко, повідомляє «Перший Незалежний».

Оксана Марченко розпочала свій виступ зі звернення до журналістів закритих опозиційних каналів: "Я хотіла би підтримати всіх журналістів, які працювали і продовжують це робити на опозиційних каналах. Я вас підтримую. Ви - ті діти, які всьому світу розповіли, що король - голий. Він весь цей час переховувався за тією невидимою, неіснуючою мантією народної підтримки, якої насправді немає. Він злякався правди, яку ви говорили, тому що ви це робили голосно і продовжуєте це робити".

Презентуючи свій новий проект "Паломниця", який вийде 5 березня, Оксана Марченко зазначила, що прем'єра повинна була відбутися на одному з закритих телеканалів - ZiK. Зараз випуск першої серії запланований на YouTube-каналі телеведучої.

Також телеведуча зазначила, що фільми "Паломниця" розповідають про дуже важливі речі для всіх нас. У кожній серії є своя назва і своя тема. Крім того, що це дійсно паломництво, а не художня історія, ми розкриваємо певну тему - покаяння, прощення, милосердя, любові та ін. Герої кожного епізоду розповідають, що з ними сталося і як віра допомогла їм вижити в складних життєвих обставинах.

На запитання ведучої ефіру: "Що ви відчуваєте після того, як вас без суду і слідства назвали терористкою?" - Оксана Марченко відповіла: "Абсолютно безпідставні, антиконституційні, позасудові політичні репресії проти моєї сім'ї. Немає жодного доказу. Я не знаю, що вони там придумують, це брехня". Також вона додала з приводу діяльності свого чоловіка: "Ніколи жодної копійки ми ні в кого не взяли, всі податки у нас сплачені. Весь бізнес завжди був прозорим. Які є питання?". Також телеведуча зазначила, що тільки за 2019 рік їх сім'я заплатила до бюджету більше ніж 40 млн грн податків. За минулий рік, за словами Марченко, буде стільки ж.

В продовження теми Оксана Марченко розповіла, навіщо проти неї і її чоловіка, Віктора Медведчука, нинішня влада ввела санкції: "Ви знаєте, які жахливі санкції введені проти мого чоловіка і мене. Навіщо це зробив наш "голий король"? Нас налякати? О, ні, він хотів напустити туман, дим для українського суспільства. Єдина прихована мета - прибрати з політичної арени мого чоловіка, Віктора Медведчука, який абсолютно спокійно, послідовно опонував цій антинародній владі. Ніколи в його словах і діях не було нічого протизаконного. Це ні в кого не викликає сумнівів. Я вважаю, що це позасудова, політична розправа".

З приводу своїх політичних амбіцій Оксана Марченко розповіла, що вже написала заяву про вступ до партії "Опозиційна платформа - За життя". На майбутніх виборах планує балотуватися в народні депутати, а поки буде отримувати спеціальні знання. На питання, чи буде вона створювати окрему партію, Марченко відповіла, що поки не планує цього робити і буде поруч з чоловіком. Але не виключає і такого варіанту.

Екс-народний депутат Ганна Герман, звертаючись до спікера прес-конференції, сформулювала своє розуміння поняття "український тероризм": "Виявляється, тероризм - це не те, коли нацики марширують з факелами, тероризм - це не тоді, коли переслідують за віру або силою скидають владу і роблять переворот або коли на вулиці вбивають людей. Це не тероризм, це "український патріотизм". А "український тероризм" - це коли ти будуєш будинки для бідних сімей, це коли допомагаєш знедоленим, провідуєш хворих, будуєш лікарні. Я знаю, ви будуєте лікарні при монастирях. Це називається "український тероризм", - сказала Герман.

Оксана Марченко в свою чергу під час заходу зазначила, що буде продовжувати займатися благодійністю, тільки на вищому рівні. І разом з чоловіком зробить все, щоб люди в Україні жили щасливо і з любов'ю в серці.

comments powered by HyperComments