«Опозиційна платформа – За життя» назвала санкції проти Медведчука репресіями і знищенням демократії

Субота, 20 лютого 2021, 08:43
Відповідна заява розміщена на офіційному сайті політичної сили, від якої Медведчук обраний нардепом
«Опозиційна платформа – За життя» назвала санкції проти Медведчука репресіями і знищенням демократії

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» опублікувала на своєму офіційному сайті заяву, у якій міститься реакція на санкції, які РНБО запровадило проти нардепа від «ОПЗЖ» Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. В партії «ОПЗЖ» назвали ці санкції антиконституційними.

«Україна ще на крок наблизилася до диктатури. Рішенням Ради національної безпеки і оборони, в порушення Конституції і законів, прийнято рішення без суду і слідства накласти персональні санкції на главу політради ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружину Оксану Марченко, Тараса Козака та Наталію Лавренюк.

Режим Володимира Зеленського – політичний банкрут, який втратив довіру і підтримку громадян.  Не виконавши жодного зі своїх передвиборчих обіцянок, що заплутався в корупції і інтригах свого оточення, Володимир Зеленський почав знищувати українську демократію. Масові порушення конституційних прав українських громадян, перетворення державних органів в машину для репресій, позасудові закриття каналів, переслідування політичних опонентів стали останніми аргументами цього слабкого і мстивого режиму.

ОПЗЖ оцінює рішення РНБО щодо введення персональних санкцій проти Віктора Медведчука, Тараса Козака та членів їх сімей як спланований акт політичних репресій. Це бажання диктаторського режиму Зеленського звести рахунки з лідерами опозиції і нанести удар по найбільш рейтинговій політичною силою країни. Ніяких законних підстав для цієї позасудової розправи не існує», – йдеться у заяві «Опозиційної платформи – За життя».

У «ОПЗЖ» кажуть, що партія «буде захищати українську демократію, Конституцію і однопартійців усіма законними способами», там нагадали, що почали початок процедури імпічменту Президента Зеленського і обіцяють довести її до кінця, адже це «питанням життя і смерті української демократії».

comments powered by HyperComments