Медведчук вважає, що Порошенко може бути іще раз обраний Президентом України

Вівторок, 2 березня 2021, 16:51
За словами політика від «ОПЗЖ» лідера «Європейської солідарності» можуть переобрати на пост Президента України на дострокових виборах
Медведчук вважає, що Порошенко може бути іще раз обраний Президентом України

На думку одного із лідерів «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука, Україну протягом півроку – року чекають позачергові вибори Президента, перемогу на яких може отримати п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність». Про це Медведчук заявив у інтерв’ю британській телерадіокомпанії ВВС.

«Я вважаю, що якщо дострокові президентські вибори відбудуться протягом найближчих пів року-року, Порошенко стане президентом…  Я за нього не проголосую. Я за Зеленського теж не голосував. Що з цього?

Все буде залежати від того, коли будуть вибори. Шанси є у всіх: і у «Слуги народу», і у Тимошенко, і у Порошенка. І у нашого кандидата, який піде на вибори. Все у цьому світі відносне», – заявив Віктор Медведчук.

Кум Владіміра Путіна зазначив, що рейтинги – річ відносна, а результат виборів буде залежати від часу їх проведення. При цьому Медведчук зазначив, що антирейтинг у нього не найбільший. В той же час найбільший антирейтинг у Порошенка, який став Президентом за результатами першого туру виборів. Медведчук каже про Порошенка, що він «був президентом, улюбленцем публіки, 54% отримав», та й Зеленський на виборах мав 73% голосів, «а зараз у нього 23%».

За словами Медведчука, «з цим народом нескладуха: ось одних люблять, інших – ні», але «це мудрість нашого народу».

Зазначимо, що у цьому ж інтерв’ю Медведчук зазначив, що він проти існування посади Президента і виступає за перехід України до парламентської республіки.

 

comments powered by HyperComments