Для завершення розслідування справи про хабар, де фігурує Тараров, залишився один день

Понеділок, 1 березня 2021, 15:02
Суд відмовив слідчому СБУ та заступнику Генпрокурора України у продовженні термінів розслідування
Для завершення розслідування справи про хабар, де фігурує Тараров, залишився один день

Завершити розслідування у справі про хабар, фігурантом якої є зокрема заступик Андрія Єрмака Олег Татаров правоохоронці мають протягом одного дня – таке рішення прийняв суд, відмовившись продовжити терміни розслідування. Про це повідомила «Українська правда» посилаючись на слова адвоката іншого підозрюваного у цій справі Максима Микитася Артура Габрієляна.

«В четвер (25 лютого – ред.) один раз суд вже не продовжив строки. Але чомусь в п'ятницю слідчий Служби безпеки України та заступник генпрокурора повторно подали клопотання на продовження. Сьогодні їм вдруге відмовили.

Чому вони подали вдруге – незрозуміло, оскільки закон не передбачає право повторного звернення до суду з одним і тим же питанням»,а – розповів Габрієлян.

Зазначається, що терміни слідства спливають у понеділок, 1 березня. Правоохоронці мають завершити розслідування: або скласти обвинувальний акт, який згодом направлять до суду, або закрити справу.

Водночас, на розгляді суду перебувають скарги двох фігурантів на підозри: Татарова та експерта Костянтина Дубоноса.

Продовжувати строки відмовився Шевченківський райсуд Києва. Слідство просило про це двічі. Правоохоронці пояснювали, що наразі в справі триває експертиза.

У четвер, 25 лютого, за словами адвоката Габрієляна, проти продовження не виступала жодна зі сторін, у тому числі захист Татарова. Однак суд відмовив слідству.

Правоохоронці вдруге звернулись із таким проханням. Однак 1 березня суддя інша суддя теж відмовила в продовженні, пояснивши це тим, що не може винести рішення, яке буде суперечити попередньому.

comments powered by HyperComments