Поки тільки репетиція: українці масово виходять на акції протесту

Понеділок, 11 січня 2021, 10:14
Тарифний майдан буде набагато складніше купірувати, ніж протести ФОПів.
Поки тільки репетиція: українці масово виходять на акції протесту

Поки Офіс Президента зайнятий Конституційним судом і стеженням за його очільником Олександром Тупицьким, в країні йде підготовка до вуличних акцій з блокуванням доріг і адміністративних будівель. СБУ передала Офісу Президента інформацію про підготовку масових акцій протесту на площі Незалежності і під стінами парламенту на кінець січня, повідомляє Резидент, посилаючись на власні джерела.

Тим часом 10 січня в багатьох містах України пройшли акції протестів проти підвищення комунальних тарифів. Мітинги пройшли в Харківській, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській, Вінницькій та в низці інших областей.

Народ незадоволений тим, що суми в платіжках стають більше і закликають уряд вплинути на ситуацію і знизити тарифи. Мітинги проходять біля міськрад великих міст України, крім того учасники протесту перекривають траси. Протести набувають масового масштабу. За даними телеграм-каналу Женщина с косой, протести допомагають організувати фінансово Медведчук і Льовочкін.

На Банковій стверджують, що моніторять ситуацію. Офіс Президента володіє всією інформацією про ініціаторів та організаторів вуличних акцій, які опозиція буде використовувати проти влади для провокування політичної кризи в Україні.

comments powered by HyperComments