Мешканці Стрілківської громади тепер можуть прямим потягом дістатися до Києва

Субота, 2 липня 2022, 19:08
«Укрзалізниця» розглянула звернення депутатів та керівництва Стрілківської громади Львівщини щодо забезпення зупинки поїзда Київ – Чоп у громаді.
Мешканці Стрілківської громади тепер можуть прямим потягом дістатися до Києва

«На сьогодні через село Стрілки курсує щоденний поїзд Київ – Чоп та Чоп – Київ, із зупинками  в Сянках, Турці, Старому Самборі та Самборі. Відсутність в графіку руху поїзда зупинки в центрі нашої громади викликає здивування, а беручи до уваги результати реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, є неприйнятною, оскільки позбавляє зручного транспортного сполучення понад 14 000 мешканців Стрілківської територіальної громади. Враховуючи наведене, та беручи до уваги, що завдяки новому поїзду встановлено пряме залізничне сполучення між столицею і населеними пунктами Закарпаття, просимо вас внести зміни до графіку руху», – йдеться у зверненні, підписаному секретарем сільради Андрієм Соджаком.

Компанія розглянула звернення та прийняла позитивне рішення. Відтак, мешканці громади можуть прямо зі Стрілок добратись до столиці.

На станцію Стрілки поїзд з Києва прибуває о 08.10 – 08.12 год, а з Чопа о 18:25 – 18:27.

 

comments powered by HyperComments