ФОТОПОГЛЯД

17:57
Сьогодні, 20 березня, у Львівській картинній галереї відбулось відкриття виставки "Скарби Підгорецького замку". До експозиції увійшли картини та елементи інтер`єру величного палацу-фортеці, який був окрасою Львівщини у 17-19 столітті й аж до воєнних часів початку ХХ століття.
19:12
Сьогодні, 18 березня, з нагоди 3-ї річниці створення Національної гвардії України у Львові відбувся День відкритих дверей у військовій частині 3002. У рамках дійства нацгвардійці запросили до себе кілька сотень курсантів, аби продемонструвати прийоми рукопашного бою, мультимедійний тир, виставу стрілецької зброї, бойові техніки, засоби РХБЗ, а також військову їдальню та казарми. Апогеєм став показовий виступ військових кінологів.
16:39
Сьогодні, 16 березня, під стінами консульства Росії у Львові відбулась акція протесту проти окупації Криму, який рівно три року під дулами автоматів російських військ, які незаконно захопили Кримський півострів, було проведено так званий референдум та приєднано півострів до Російської Федерації.
21:09
У львівській галереї сакрального мистецтва ICONART розпочалась виставка "Контрзміна"Сергія Радкевича.
14:03
Сьогодні, 14 березня, на Львівському залізничному вокзалі відбувся виступ військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Дійство організовано у рамках першого відзначення «Дня українського добровольця». Схожі акції пройшли у Тернополі, Вінниці, Одесі та інших містах України.
16:39
У Львові гостює делегація Українського Антарктичного Центру й ділиться незвичним досвідом виживання у надскладних умовах.
20:58
Від сьогодні у Національному музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького" можна оглянути виставку української емігрантки Устини Стефанчук, яка презентує тут авторський фоторепортаж "Українські церкви та цвинтарі Західної Канади". До експозиції увійшли світлини, зроблені впродовж кількох років мандрів авторки українськими поселеннями канадських прерій.
11:46
Сьогодні, 9 березня, українці святкують 203 річницю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У рамках святкових заходів біля пам`ятника Шевченку відбувся флешмоб "Дякуємо тобі, Кобзарю" з запуском символічних кульок з цитатами з віршів Генія у небо.
16:28
Напередодні 8 березня львів`ян закликають не купувати первоцвітів.