ФОТОПОГЛЯД

17:44
Сьогодні, 20 квітня, на площі навпроти головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини “Великодні дзвони – 2017”, де представлено 26 професійно-технічних закладів області.
15:33
19-20 квітня на території військової частини 3002 ВВ МВС України, що на вул. Княгині Ольги, 105, відбуваються змагання спартакіади серед допризивної молоді за програмою XXVI спортивних Ігор школярів Львівщини. Її присвятили 110-ій річниці від дня народження Романа Шухевича. До програми змагань входять: біг на 100 м; метання гранати Ф-1 на дальність; стрільба; підтягування на перекладині; біг на 1000 м; плавання; полоса перешкод.
13:19
Перший день по Великодня у Львові традиційно стартувала водяна забава.
19:08
У Львові триває передпасхальний марафон.
14:37
Під стінами Львівського апеляційного господарського суду активісти воюють за парк "Знесіння".
23:18
Галерея сучасного сакрального мистецтва Iconart презентувала нестандартну виставку.
08:06
В галереї DesignHouse відкрилась виставка ілюстрацій художниці Марти Яцишин під назвою "Stop censoring our fucking art".
17:36
Вперше цьогоріч Ботанічний сад на Черемшини відкрив свої двері для відвідувачів.
19:18
У Львові стартував вже традиційний Великодній ярмарок. Львів`яни та гості міста мають змогу весело провести час із сім`єю та друзями, скуштувати смачної їжі та придбати оригінальні подарунки собі та близьким.
00:23
Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка взяв на роботу рудого чотирилапого на посаду музейного кота. Директор музею Франка Богдан Тихолоз зазначає, що кота вирішили завести не просто так. По-перше, потрібен був медіапривід — зробити музей популярним і сучасним. По-друге, це відома світова практика— У багатьох музеїв на службі є музейні коти. Вони мають пильнувати, щоби не було мишей. Також вони приваблюють відвідувачів. Але найголовніша причина — сам Франко, який дуже любив тварин. У його домі був кіт, рудий. Ім’я його точно невідоме, але є всі підстави вважати, що він був Мурлика, бо саме так називається кіт у відомій поемі-казці «Лис Микита».