У Львові пройдуть "Танці з зірками"

Олег Довганик  |  Вівторок, 5 вересня 2017, 16:21
Дійство проходитиме у веселій та дружній атмосфері

7 вересня о 17:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 88 (нічний клуб «Picasso») Львівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді буде організовано розважальний захід «Танці з зірками» для молоді з особливими потребами. Вікова категорія:16-35 років.

Мета заходу – сприяти в організації інформаційного та розважального простору для молоді, створити позитивну атмосферу для цікавого та веселого дозвілля.

Учасники заходу матимуть змогу переглянути концертну програму за участі професійних хореографів та співочих зірок Львівської естради. Потанцювати під відомі музичні хіти, а також отримати професійні уроки з танців від справжніх віртуозів своєї справи. Подивитись виступ Театру тіней, де актори передадуть історію, яка пронизана розмаїтими відтінками людських почуттів, які розгортатимуться на сцені за допомогою мови тіла, жестів і символізму силуетів. Дійство проходитиме у веселій та дружній атмосфері та супроводжуватиметься смачним частуванням напоями, святковим тортом, а головне- гарним настроєм.

Контактна особа: Мельник Анна 096-987-89-31

comments powered by HyperComments