На Всесвітніх студентських Іграх-2017 львів’янка отримала бронзу

Понеділок, 21 серпня 2017, 16:35
Ксенія Пантелєєва – шпажиста з Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського отримала за змагання у в турнірі фехтувальників «бронзову» медаль Всесвітньої Універсіади.

Як повідомляють, Ксенії не вистачило лише 1 секунди, аби здобути перемогу у півфіналі та здолати представницю з Польщі - Камілу Пітку (13:14).

Варто зазначити, що в 1/16 фіналу  23-річна шпажиста перемогла на змаганні свою партнерку з України - Анфісу Почкалову. Ксенія перемогла з рахунком 15:11.

Наразі, в Китаї, а саме у Тайбеї триває 29-а Всесвітня літня Універсіада. На змагання з’їхались  більш ніж 12 тисяч студентів-спортсменів зі 160 країн світу.

179 студентів поїхали від України. Вони представляють 55 вищих навчальних закладів та 14 видів спорту, таких як баскетбол (чол.), важка атлетика, волейбола (жін., чол.), спортивна гімнастица, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетица, плавання, стрибки у воду, стрільба з лука, тхеквондо, фехтуванні, футбол та ушу.

Нагадаємо, Лариса Лабарткава з Львівщини стала переможницею змагань з добового бігу