Стало відомо, чому на Львівщині у небі літають військові винищувачі

Роман Матвіюк  |  Понеділок, 21 серпня 2017, 12:10
Кілька бойових літаків були помічені мешканцями Буського району.
Стало відомо, чому на Львівщині у небі літають військові винищувачі

Появу винищувачів у небі, які спричинили величезний гул на весь Буський район, активно обговорювали у соцмережах. Їх бачили у різних районах області – у Буському, Золочівському та Кам’янка-Бузькому. Очевидці бачили, як винищувачі кружляли по колу та виконували піруети на невеликій висоті, при цьому видаючи гучний гул двигунів, який не на жарт стурбував мешканців району, бо у їхніх будинках не на жарт мало не повилітали шибки.

Ми звернулись за коментарем до районного керівництва влади. Однак на наше звернення, вони не мали відповіді. У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області теж повідомили, що не володіють інформацією щодо польотів винищувачі, оскільки це не входить до їх сфери компетенції.

І лише керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк  прояснив ситуацію:

- Всі ми знаємо, що у країні триває війна і військові навчання є необхідними. Тому в області, як і по всій Україні, проводяться спільні відпрацювання бойової авіації та підрозділів протиповітряної оборони, щоб вдосконалити майстерність українських пілотів.  Відтак є відповідні дозволи на польоти.Скільки ще триватимуть польоти, не можу сказати.

Більше новин про Західну Україну читайте на "Справжня Варта".

 

comments powered by HyperComments