Призери відкритого Кубка Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з інвалідністю зі Львівщини

П'ятниця, 4 серпня 2017, 16:30
У Чехії, у м. Нове Място нещодавно закінчився 2 етап відкритого Кубку Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.

Загалом на Кубку Європи змагались  119 спортсменів. Серед них 48 жінок. «5 країн світу представляли свою Батьківщину. Також були представники з Кореї, Ірану, Малайзії, Гонконгу та Казахстану.

Збірна України складалась з 12 спорсменів. 9 з них – представники Львівщини: Роксоляна Дзьоба-Балян, Світлана Шатковська, Тарас Чопик, Микола Галишич, Роман Чайка, Павло Назар, Сергій Атаманенко, Іван Дзядик, Наталія Репета.
Україна отримала 4 медалі. У стрільбі з класичного луку жіноча команда зайняла друге місце. Такі спортсменки здобули призи: Роксоляна Дзьоба-Балян, Світлана Шатковська(Львівська обл.), Ірина Зубова (Івано-Франківська обл.).

А чоловіча команда, у складі з Тарасом Чопиком, Миколою Галишичем, Романом Чайкою (Львівська обл.) здобули 3 місце.

Змішана ж команда, зі складом: Роксоляна Дзьоба-Балян, Микола Галишич (Львівська обл.) обійняли  3 місце.
У стрільбі з блочного луку чоловіча команда, у складі якої є Павло Назар, Сергій Атаманенко, Іван Дзядик (Львівська обл.) зайняли 3 місце.
А жіноча команда, зі такими спортсменками, яе Ксенія Маркетанова (Київ), Наталія Репета (Львівська обл.), Лариса Міхнєва (Херсонська обл.) вибороли 4 місце.
Змішана команда, у складі якої був Сергій Атаманенко (Львівська обл.) та Ксенія Маркетанова (Київ) зайняли  9 місце.

За загальним підсумком  збірна з України зайняла 4 місце.