Львів'янка виграла Чемпіонат Європи серед юніорів

Вівторок, 25 липня 2017, 06:42
Львів'янка Ірина Марчак в складі української естафетної команди здобула золото чемпіонату Європи.

Жіноча естафетна збірна України серед юніорів здобула золоті медалі чемпіонату Європи, повідомили у Федерації легкої атлетики України.

Окрім львів'янки Ірини Марчак, в переможній естафеті участь взяли також Іванна Аврамчук, Анастасія Бризгіна та Джойс Коба.

Дівчата вийшли до фіналу з найкращим результатом серед усіх команд-учасниць. У вирішальному колі змагань легкоатлетки не лише здобули золото, а й встановили національний юніорський рекорд – 3.32,82 хв. Українки зайняли 3 місце в медальному заліку.

Крім цього, це найкращий результат збірної України за всю історію. Третє місце збірна займала також в 2009, але тоді українці отримали на одну медаль менше - а саме 5 медалей.