Четвер, 1 червня 2017, 18:22
Нею стала каратистка Катерина Крива.

Завершилось традиційне голосування членів НОК України за найкращого спортсмена місяця на Львівщині.

За підсумками травня 2017 року, найвизначніші здобутки має представниця Львівщини, майстер спорту України, каратистка Катерина Крива.

Почесне звання львів'янка отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в Туреччині.

На цих змаганнях львів’янка двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани: у змаганнях куміте (в.к.до 50 кг) та у командній першості.

Особистий наставник каратистки Ігор Богдан став найкращим тренером останнього весняного місяця.

Нагадаємо, що турецький чемпіонат  став першим чемпіонатом континенту в олімпійському статусі карате.

Учасники змагалися не лише за нагороди, але й рейтингові очки, необхідні для потрапляння на олімпійський турнір в Токіо 2020 року. Українським спортсменам вдалось вибороти 5 медалей, з них — два “золота”.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.