Юні важкоатлети Львівщини здобули “золото” на чемпіонаті України

Вівторок, 25 квітня 2017, 12:11
У загальнокомандному заліку обласна збірна опинилась на І місці.

Нещодавно у Славутичі підійшов до фінішу чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 13 та до 15 років. Серед 250 юнаків та 110 дівчат змагалися спортсмени-важкоатлети Львівщини.

Окрім лідерства у трійці переможців, львів’яни здобули низку перемог у особистих першостях.

Так, вихованці ЛДЮСШ “Енергетик” здобули “золото”:  Гринчук Юрій - у ваговій категорії до 69 кг; Гоза Богдан –  у в. к. до 85 кг і встановив рекорд України у поштовху, ставши абсолютним чемпіоном змагань.

“Срібло” вдалось вибороти вихованцю ЛДЮСШ “Енергетик” у в.к. до 50 кг, Котельчуку Володимиру; і Гринчук Вікторії у в.к. до 48 кг.

Не менш успішним став виступ юного 11-річного спортсмена із СДЮСШОР «Богатир», Сергія Лишеги, який також виборов срібні нагороди чемпіонату України у в. к. до 34 кг.

Всеукраїнський турнір із важкої атлетики присвятили пам’яті Героїв Чорнобиля.

Більше новин із спортивного життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.