Львів’янка Тетяна Клімченко – переможниця етапу Кубку Світу з велоспорту

Вівторок, 28 лютого 2017, 16:26
Вихованка львівської школи велосипедного спорту здобула яскраву перемогу на американському треку.

Днями, в місті Лос-Анджелесі (США) завершився четвертий підсумковий етап Кубку світу з трекових велоперегонів, де найкращою в гонці "скретч" (гонка на дистанції 10 км) серед жінок на американському треку стала вихованка львівської школи велосипедного спорту, член національної збірної команди України Тетяна Клімченко. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛОДА.

Як поінформували в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА, у командній гонці переслідування серед жінок на дистанції 4 км, Тетяна Клімченко разом з подругами по збірній України посіла 8 місце.

У "медісоні" (парна гонка на дистанції 30 км) львів’янин Роман Гладиш разом з Тарасом Шевчуком з Тернополя також фінішували восьмими.

У загальному підсумковому заліку за результатами усіх чотирьох етапів Кубка світу з велосипедного спорту (трек) Тетяна Клімченко – на другій позиції.