Українці стали абсолютними чемпіонами на Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців

П'ятниця, 20 січня 2017, 20:57
Збірна України виборола 56 нагород на зимових змаганнях.

Сьогодні, 20 січня, в Західному реабілітаційно-спортивному центрі на Турківщині пройшов останній день змагань у рамках Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з інвалідністю. Про це повідомили у управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

За підсумками змагань, українці отримали найбільшу кількість нагород — 56: 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзову.

На другому місці опинилась команда Німеччини, паралімпійці якої здобули 13 медалей - 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові.

А третє місце належить збірній Франції - 7 нагород, серед яких 6 золотих та 1 срібна медаль.

Турнір проходив із 13 до 20 січня 2017 року на Львівщині, а зараз спортсмени готуватимуться до Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, який відбудеться в Німеччині у м. Фінстерау з 10 до 19 лютого 2017 року.