Полісмени вручили грамоти переможцям змагань у Львові

Євгенія Пласконь  |  Четвер, 15 грудня 2016, 02:26
Участь у турнірі брали дівчата та хлопці.

Нещодавно, на базі олімпійської підготовки “Динамо” у Львові  відбулась Першість Львівської обласної організації ФСТ "Динамо" України та Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області серед дітей зі спортивної естафети та гирьового спорту.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Метою Першості було залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, а також зміцнення здоров’я.

У змаганнях брали участь дві команди — юнаків та дівчат.

В естафеті (біг, стрибки через спортивну лавку, біг у мішку, стрибки на скакалці, віджимання від лавки, добігання до фінішу з м’ячем, затиснутим колінами) найспритнішими серед юнаків стали спортсмени з Бродів: 1 місце - Хрупа Роман, 2 місце - Петруш Назар, 3 місце - Молотковський Тимофій. Серед дівчат — спортсменки з Червонограду та Нижнього Синьовидного: 1 місце - Чумакова Тетяна, 2 місце - Лавришин Марія.

Хлопці також мірялись силою у змаганнях з гирьового спорту у двох категоріях: до 65 кг та від 65 кг.

Призові місця в категорії до 65 кг посіли: 1 місце - Гаджера Ярослав (Жидачів), 2 місце - Максимів Ігор (Жидачів), 3 місце - Артимович Назар (Львів). У ваговій категорії понад 65 кг перемогли: 1 місце - Голінчик Мар'ян (Сколе), 2 місце - Молодковський Тимофій (Броди), 3 місце - Клок Семен (Броди).

Переможці та призери змагань отримали медалі та грамоти від керівників ФСТ «Динамо» та поліції.