Баскетбол: «Політехніка» вдома легко розібралася з «Миколаєвом»

Дмитро Майстренко  |  Вівторок, 11 лютого 2014, 20:16
У черговому турі української баскетбольної Суперліги львівська «Політехніка-Галичина» вдома приймала гостей з «Миколаєва». Нав’язати боротьбу господарям у гостей не вийшло. «Політехи» без проблем і надзусиль впевнено розібралися «Миколаєвом» з рахунком .

«Політехніка-Галичина» – «Миколаїв» 95-71 (23-21, 22-8, 26-26, 24-16)

Розпочали поєдинок гравці обох команд «весело». Швидкі переходи від оборони до атаки і влучні кидки на завершальній стадії просто не могли не радувати око вболівальників на трибунах. Особливо помітним на паркеті в першій чверті та й загалом у першій половині гри був «політех» Максим Івшин. І  саме він став найрезультативнішим гравцем першої половини матчу.

Рівна гра обох команд у першій чверті додавала напруження й цікавості матчу. Команди відповідали результативним кидком на результативний кидок суперника. Однак господарі виявилися трохи влучнішими за гостей і на першу перерву пішли переможцями з результатом  +2 очки.

У другій чверті на львівських вболівальників чекала феєрія своїх баскетболістів. «Політехи» просто декласували суперника, дозволивши «Миколаєву» набрати всього-на-всього вісім пунктів. Натомість Івшин і Лемик на чолі з американським легіонером Кінделлом Дайксом робили під щитами обох команд, що душі заманеться. Така гра господарів просто деморалізували атакувальні й захисні потуги гравців «Миколаєва». У результаті на велику перерву львів’яни пішли за переваги в 16 очок.

Провал другої чверті гравцями «Миколаєва» і вирішив підсумковий результат гри. Хоча, до честі, гостей вони намагалися виправити ситуацію. Навіть зуміли на початку третьої чверті скоротити відставання до 11 очок. Та вчасний тайм-аут від Кирила Погостінського не дав гостям розвинути свого успіху. А коли на паркеті з’явилися обоє «львівських американці» Дайкс і Майлз, то вони не лише повернули +16, а й збільшили перевагу своєї команди.

Окрасою поєдинку можна назвати два очки, організовані цією «парочкою». Перехоплення, Майлз отримує у повітрі під кільцем м’яч і накидає алеуп Дайкс. Останній додає круглого в кошик зверху. Й хоча у третій чверті команди набрали однакову кількість очок, морально переможцями стали «політехи».

Заключна чверть вже мало, що вирішувала. Мало статися чудо, аби «Галичина» втратила здобуту перевагу й поступилася в матчі. І чуда не сталося. Під завісу матчу відкритим лишалося питання, чи зуміють «політехи» вибити сотню на табло. Не зуміли. Та навряд це когось засмутило. У підсумку більш ніж упевнена перемога львівської команди з рахунком 95-71. У складі гостей варто відзначити Олексія Онуфрієва, який реалізував шість триочкових кидків.

Щодо статистики, то по 19 очок «Галичині» принесли Кінделл Дайкс і Ярослав Лемик, який також зібрав 12 відскоків. 15 очок в активі Максима Івшина, 10 очок – Ентоні Майлза, 9 очок – Олександра Кольченка, 9 очок і 8 передач – Сергія Алфьорова.

Найрезультативнішим у складі «Миколаєва» став Олексій Онуфрієв, на рахунку якого 22 очка.  16 очок здобув Марекс Юревічюс, 11 очок – Кшиштоф Шубарга.