«Генерали» розчавили «Левів»

Дмитро Майстренко  |  Субота, 2 листопада 2013, 20:20
У стартовому для обох команд матчі чемпіонату України з хокею київські «Генерали» каменя на камені не лишили від львівських «Левів». Команда зі столиці Галичини на виїзді поступилася із рахунком 5:1.
«Генерали» розчавили  «Левів»

Львівський клуб, що повністю оновив свій склад цього сезону, вкрай невдало почав сезон 2013/2014 років. Провальний старт матчу для «Левів» багато в чому визначив результат гри загалом. Львів’яни в першому періоді пропустили три шайби. Відповісти аргументів у гостей в першому періоді не знайшлося.

Лише другий період  львівські «Леви» зуміли провести на рівних зі столичними «Генералами». І саме в цьому періоді гри гості зуміли провести свій єдиний результативний кидок. Його автором став Владислав Курський. Асистував нападникові «Левів» чинний тренер львівської команди Сергій Супрун. Та й у цій частині гри гості не виявилися сильнішими за господарів. Бо «Генерали» також відповіли результативним кидком. Другий період команди закінчили з рахунком 1:1.

У заключному періоді «Генерали» ще раз вразили ворота «Левів». І, таким чином встановили остаточний рахунок в матчі – 5:1. У складі господарів відзначалися  Дворецький, Росляков, Буточнов, Хміль та Ладигін.

«Генерали» - «Леви» - 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 8:06 Дворецький (Бега, Буточнов - мен.) - 1:0, 9:29 Росляков (Бега, Ладигін - більш.) - 2:0; 18:58 Буточнов (Хонін) - 3:0; 31: 07 Курський (Шевченко, Супрун - більш.) - 3:1; 34:44 Хміль (Бега, Сидоров) - 4:1; 43:43 Ладигін (Росляков - більш.) - 5:1